Statystyki
Produktów:
109
Kategorii:
31
Nowości:
23
Promocje:
28
Takie same ubrania dla dzieci i dorosłych 1

Takie same ubrania dla dzieci i dorosłych

- czyli czym jest matchie matchie?

Nowoczesny popularny obecnie styl ubioru dla dzieci i rodziców gdzie wzór ubrań do siebie pasuje lub jest identyczny. Zakładanie takich samych ubrań tylko w formacie dla dziecka i dorosłego to świetny pomysł na odznaczenie swoich więzi. Oczywiście to co w sercach pozostaje najważniejsze ale modne ubrania tylko poprawiają nam sytuację. Styl maczi-maczi od angielskiego "to match" czyli dopasowywać to idealne rozwiązanie by wyróżnić się z tłumu i wyrazić swój indywidualny charakter.

Matchie-matchie wyróżni Ciebie i dziecko, zwróci na siebie uwagę, jednoznacznie daje do zrozumienia kto jest kto, pobudza wyobraźnię do retrospekcji swoich własnych lat dziecięcych i towarzyszących im zabawom.

Rodzaje stylu matchie-matchie

  • bliźniaczy

  • komplementarny

 

Na czym polega bliźniaczy matchie-matchie?

Bliźniaczy matchie-matchie to standardowy i najbardziej powszechny rodzaj tego stylu ubioru. Dziecko staje się w nim miniaturką swojego rodzica, gdyż nadruk, kolory i wzór bluzy lub kompletu dla dorosłego i dziecka na pierwszy rzut oka są identyczne. Oczywiście projektanci stosują pewne niuanse ale tylko dla uważnego odbiorcy. Matchie-matchie to międzypokoleniowy most między dorosłymi i dziećmi, spróbuj i się przekonaj a pokochasz.

 

Na czym polega komplementarny (dopasowany) matchie-matchie?

Dopasowany matchite-matchie to propozycja zestawu ubrań "puzzli". Ubrania pasują do siebie gdy osoby stoją obok siebie. Świetnie nadaje się na rodzinne fotki na przykład takie z okazji Świąt. W dopasowanym matchie-matchie ważna jest pełna zgodność, musimy zdecydować się na cały zestaw a to czasem mogą być cztery komplety ubrań naraz! Komplementarne matchie-matchie to dopasowane do siebie ubrania, w tym samym stylu i zazwyczaj kroju ale z różnymi wzorami, nadrukami lub zróżnicowanymi inskrypcjami.

 

Teraz gdy już wiesz na zym polega matchie-matchie sprawdź bluzy Awake for Kids!

Komentarze do wpisu (1)

8 października 2023

maczi maczi

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl