O nas

We are all kids of the stars. Everything is connected. Open your eyes and take a deep breath. Look up to the sky and feel calm and love surrounded you. Life is simple and easy. Stay awake, right here right now.

Taka jest nasza misja i takie sa nasze ubranka. Proste minimalistyczne i ponadczasowe. Stworzone z naturalnych tkanin dla dzieci które doświadczają życia w zgodzie z naturą. Które mogą być sobą, bawić się i odkrywać świat po swojemu, bez nakazów i zakazów, bez zasad i schematów wymyślonych przez dorosłych. Teraz jest ich czas i każdego dnia tworzą ten świat opowiadając historię o magii beztroskiego dzieciństwa. 

Wspieramy wolne i beztroskie dzieciństwo w każdym aspekcie życia naszych dzieci. Moda jest dla nas wolna i nieograniczona, dlatego w naszych kolekcjach łączymy style vintage i street. Lniane koszule z kulotami vintage, spodniami baggy i ponadczasowymi vansami, bluzy oversize z autorskimi grafikami które przypominają nam że od zawsze jesteśmy częścią ziemi i wspólnie tworzymy jej historię. Wszystkie nasze projekty tworzymy w Polsce na Śląsku. Szyjemy w lokalnej szwalni z tkanin 100% lnianych, bawełnianych i organicznych a nadruki robimy w lokalnej drukarni farbami bezpiecznymi dla skóry dzieci. Z miłości do matki Ziemi tworzymy alternatywę dla ubranek które niszczą się po jednym praniu. Dla ubranek które dziecko zdąży założyć jeden raz i z nich wyrasta. Tworzymy markę premium, która od projektów po odszycie ubranek pochodzi z Polski.

Awake for Kids team

Pozostała działalność Awakeness Evergreen Sp. z o.o.

Awakeness Skateboarding
Awakeness Snowboarding

 


Logo

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl