About Us

We are all kids of the stars. Everything is connected. Open your eyes and take a deep breath. Look up to the sky and feel calm and love surrounded you. Life is simple and easy. Stay awake, right here right now.

Taka jest nasza misja i takie sa nasze ubranka. Proste minimalistyczne i ponadczasowe. Stworzone z naturalnych tkanin dla dzieci które doświadczają życia w zgodzie z naturą. Które mogą być sobą, bawić się i odkrywać świat po swojemu, bez nakazów i zakazów, bez zasad i schematów wymyślonych przez dorosłych. Teraz jest ich czas i każdego dnia tworzą ten świat opowiadając historię o magii beztroskiego dzieciństwa.

 

 

Nasza historia zaczyna się w 2016 roku, kiedy z chęci stworzenia czegoś wyjątkowego, innego niż dotychczas zrodził się pomysł kupienia maszyny do szycia. Powolnymi krokami, bez kursów i nauczycieli, oglądając yt i ucząc się na własnych błędach, wymyślając coraz to lepsze patenty by ułatwić sobie szycie i życie, nauczyłam się szyć ubranka dla swoich dzieci. Z miłości do Matki Ziemi, szyłam z najbardziej naturalnych tkanin jakie znalazłam ubranka oversize, które starczaja dzieciom na dłużej niż jeden sezon. Teraz chcę dzielić się tym z wami. Tworzymy alternatywę dla ubranek które niszczą się po jednym praniu. Dla ubranek które dziecko zdąży założyć jeden raz i z nich wyrasta. Tworzymy markę premium, która od projektów po odszycie ubranek pochodzi z Polski.

Ola z Awake for Kids

Pozostała działalność Awakeness Evergreen Sp. z o.o.

Awakeness Skateboarding
Awakeness Snowboarding

 

 

 


 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl